Lieve lezers,
Vanochtend hadden we hetzelfde ochtendritueel als normaal. Tussen 7 uur en half 8 zat iedereen 'fris en fruitig' in de bus op weg naar de werkplek. De werkplekken die vandaag bezocht werden, waren Kindersorg, Harmonyschool en de Neobirthplekken Be Still en Kweena Daycare.
Op Kindersorg is er weer hard gewerkt. Beneden zijn de plinten bevestigd en geschilderd, ook zijn er weer wc's schoon gemaakt en douche deurtjes. Boven zijn er verschillende dingen opgehangen en bevestigd, van gordijnrails tot wc-rolhouders en zeepdispensers. Ook zijn er nog wat deuren gemaakt en zijn er stapelbedden geleverd en in ekaar gezet. Sheeane had gordijnen uitgekozen, niet helemaal onze smaak, maar dit zal wel Afrikaans zijn. Tussen het werken door kwamen er nog wat mensen van de krant een foto van ons maken, hopelijk staan we er leuk op. Ook heeft een groepje meiden een showtje gegeven in de kerk op het terrein, de jonge dominee was daar bezig met licht en geluid. Hij heeft vast genoten van ons gezang. Al met al is er weer hard gewerkt, we zijn dan ook bijna klaar. De Kindersorg groep heeft zelfs langer door gewerkt, ze waren pas half 6 thuis. Wat een toppers zijn het ook!!
Op de Harmony school is erg hard gewerkt. We hebben allle kozijnen geschilderd, wat er best wel veel waren. Ook hebben een aantal een straatje aangelegd, morgen moet dat nog even worden afgewerkt. We moesten lang wachten op de stenen van het straatje, maar het resultaat mag er zijn. Verder hebben we nog lekker gekletst en gespeeld met de kinderen van die school. Morgen gaan we alles afmaken en dan zijn we helemaal klaar. Het was weer een productieve dag op Harmony school.
Bij Be Still (een ander pre-schooltje van Neo Birth) zijn we met 4 mensen aan de slag gegaan en binnen een dag het schooltje opgeknapt. We hebben aan de kinderen daar de overgebleven rugzakjes meegegeven en de muren geverfd en versiert met kleine tekeningentjes.
Ook ging een groepje naar Kweena Daycare om daar kinderwerk te doen. Om daar te komen hebben ze wat rondjes gemaakt die niet nodig waren. Daar hebben ze het verhaal van de Barmhartige Samaritaan verteld, met daarbij een bijpassende kleurplaat die de kinderen met plezier hebben ingekleurd. Verder hebben ze spelletjes gedaan, gespeeld met ballonnen en liedjes gezongen. Ze waren vroeg klaar dus hadden meer vrije tijd dan normaal.
We hebben de muren geverfd en de naam op de muur geschilderd. Morgen gaan we op alle werkplekken de laatste puntjes op de i doen.
Geschreven door de Groendakkies
Anton-pieter, NIels, Lotte, Nina, Rosalie, Jantine, Alied, Iris K, Janny, Stefan en Paula