Vandaag was het een mooie ochtend, de eerste werkdag. We werden om 5.30 gewekt door Ron en dat is altijd genieten. Na een heerlijk ontbijtje zijn we allemaal naar verschillende werklocaties gegaan.
Om 7.30 vertrok de eerste groep naar de pre-school. Bij aankomst kwamen de kinderen gelijk naar hen toe rennen en waren heel open en gaven knuffels. Vervolgens ging een deel van de groep bezig met de junglegyms in elkaar te zetten. De andere groep ging met de kinderen knutselen en vertelde een verhaal. Daarna kwamen er nog meer kinderen die gingen zingen, knutselen en dansen. Aan het einde hebben ze met de hele groep nog een liedje gezongen.
De tweede groep vertrok 10 minuten later naar Kindersorg. Ze zijn bezig geweest met het opruimen van een kamer. Ze hebben boeken uitgezocht en afgestoft, planken en matrassen van het balkon gegooid en meubels gesjouwd. Er was ook een kerk en die was echt bizar mooi. De groep werd achternagezeten door een haan. Dit was gewoon heel grappig
De derde groep vertrok ongeveer gelijk en ging naar Neobirth. De groep heeft er stoeltjes en speeltjes gesorteerd in bakken en schoongemaakt. Ze hebben ook nog met een paar kinderen gepraat.
De laatste groep vertrok naar Harmony Christian School (een internaat). Eerst hebben we de lambrisering eraf gehaald en het plafond gesausd. Onze groep was in tweeën gesplitst. De ene helft was bezig in de kantine met de muren, het plafond en de plinten. De andere helft van de groep ging aan de slag om het beton aan de zijkant van het gebouw rood te verven. Om 1 uur gingen we even pauze houden. Tijdens deze pauze kwam de directrice nog naar ons toe om iedereen een hand te geven en te vertellen dat ze ons werk erg waardeerde. Na de pauze mochten we nog wat tijd met de kinderen doorbrengen. We gingen met hen voetballen, zingen en praten. Toen we naar huis gingen, kregen we een hartelijk afscheid.
Groetjes,
Die Rubber Eendjes: Steven, Maud, Manon, Céline, Maike, Nina, Loïs, Gert-Janny en Joas