Hallo iedereen!
Ik ben Jantine de Wit, 16 jaar en zit op het VWO. Ik woon samen met mijn ouders, zusje en broertjes in Bunschoten-Spakenburg. In mijn vrijde tijd doe ik graag iets leuks met vriendinnen en op zaterdag sta ik op de markt.
Veel familieleden van mij zijn al met verschillende reizen naar armere landen geweest. Van hun heb ik dan ook al allemaal leuke en mooie verhalen te horen gekregen en ik dacht altijd bij mezelf als ik de kans krijg om ook met zo'n reis mee te gaan dan moet ik dat meteen doen. Helaas hoorde ik te laat dat er een informatie avond was op school anders was ik daar graag heen geweest. Maar ik heb wel even op de site rond gekeken en het lijkt me heel gaaf om mee te gaan!
Ik zou graag mee willen met stichting tien naar Zuid-Afrika, omdat ik graag mensen en kinderen die het minder goed hebben dan wij hier in Nederland zou willen helpen. Het maakt mij niet uit wat ik moet doen als ik maar iets voor de mensen kan doen, maar het lijkt me vooral leuk om iets met kinderen te doen. Ik geloof dat alle kleine beetjes helpen en dat ik, en anderen ook iets voor deze mensen kunnen beteken. Ook denk ik dat ik er zelf ook veel van zou kunnen leren. Wij hebben het hier in Nederland heel goed en het is goed om te zien dat er veel mensen in derde wereldlanden, zoals Zuid-Afrika, het veel slechter is. Hierdoor wordt je ook dankbaarder voor alles wat je hebt in Nederland en wordt je er weer even aan herinnert hoe goed wij het in Nederland hebben. Het lijkt me ook mooi om de mensen en kinderen ik Zuid-Afrika over God te vertellen en iets van zijn liefde aan hun mee te geven.
Al met al lijkt het me een hele leuke en mooie ervaring waar ik in de rest van mijn leven veel aan zou hebben en op terug zou kunnen kijken!
Groetjes Jantine!
