Gelet op de huidige ontwikkelingen van de coronapandemie is het niet mogelijk om nu de voorbereidingen op te starten voor een projectreis in augustus 2021.
Het is te onzeker hoe de situatie in de townships zal zijn volgend jaar augustus. Wij willen geen onnodig risico lopen met de gezondheid van onze deelnemers, dat zult u begrijpen.
Als we nu wel zouden starten met de voorbereidingen, dan maken we het onszelf en de deelnemers extra moeilijk als volgend jaar toch blijkt dat het niet mogelijk is om op reis te gaan naar Zuid-Afrika.
Het is ontzettend jammer, en we missen het echt heel erg, maar we zullen geduld moeten hebben. Wij geloven dat de pandemie vast wel een keer onder controle komt.
Wat wel zorgelijk is: onze contactpersonen in Zuid-Afrika zitten nagenoeg zonder inkomen en kunnen eigenlijk niet rondkomen. En de situatie bij de préschools is nog veel erger. Dus als jij nog wat overhebt van onze overvloed, is jouw bijdrage van harte welkom op onze rekening ovv hulp Zuid-Afrika of coronahulp.
Het bestuur